Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame Biržų aeroklubo puslapyje ir kaip ją naudojame.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  1. Informaciją, kurią mums pateikiate registracijos į Biržų aeroklubo veiklas (mokymus, varžybas ir kitus renginius) metu (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefonas, klubas, licencijos numeris, techniniai orlaivių ir aviamodelių duomenys, pageidaujamas nakvynės vietų skaičius);
  2. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje svetainėje bei naudojimąsi šia svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą);
  3. Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių;
  4. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.
Kiek laiko saugome surinktą informaciją?

Užsiregistravusio naudotojo duomenys yra saugomi 2 m. nuo jo registracijos Biržų aeroklubo puslapyje. Nesiregistravusio lankytojo duomenys taip pat saugomi 2 m.

Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Biržų aeroklubo puslapyje naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš svetainės į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad svetainės administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Lankomumo stebėjimas

Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šios svetainės naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine (susipažinti su „Google“ privatumo politiką galite čia). Lankytojų stebėjimui naudojamas ir internetinio turinio valdymo sistemos „WordPress“ papildinys „WP Statistics“ (su jo privatumo politika galite susipažinti čia).

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  1. Informuoti apie Biržų aeroklubo renginius ir veiklas, į kurias buvo užsiregistruota, bei užtikrinti tinkamą jų įgyvendinimą;
  2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti pritaikant svetainę asmeniniams poreikiams, siekiant užtikrinti galimybę Jums patogiau ir efektyviau naršyti svetainėje bei pateikti Jums naudingus pasiūlymus;
  3. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie svetainės naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojui identifikuoti.

Be Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šioje svetainėje. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl Biržų aeroklubo svetainės Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti el. paštu birzuaeroklubas@gmail.com