LASF prezidentu išrinktas biržietis

2021 m. kovo 5 d. Biržų aeroklubo narys Matvydas Latvėnas vienbalsiai išrinktas Lietuvos aviamodelių sporto federacijos (LASF) prezidentu.

Daugiau nei prieš dvidešimt metų, būdamas dešimties, Mantvydas Biržų aeroklubo aviamodeliuotojų būrelyje pradėjo savo aviacijos kelią. Nuo pirmųjų žingsnių lydimas pergalių su dideliu entuziazmu jis siekė savo svajonės. Šiandieną Mantvydas – kompanijos “KlasJet” orlaivio “Boeing 737” pilotas. Tačiau profesinė veikla, iššūkiai ir patirtys civilinėje aviacijoje, bėgant metams, nesumažino domėjimosi gimtųjų Biržų aeroklubu, aistros aviamodelių spotui. Vedinas siekio populiarinti aviamodeliavimą Lietuvoje, įtraukti į šią sritį daugiau jaunų žmonių, turėdamas viziją dėl aviamodeliavimo ateities šalyje, Mantvydas pasiryžo užimti atsakingas LASF prezidento pareigas.

Sveikiname ir linkime Jam sėkmės tęsiant pradėtus darbus, kantrybės ir neblėstančio optimizmo siekinat užsibrėžtų tikslų, ryškios lyderystės puoselėjant aviamodelių sporto tradicijas ir diegiant naujoves.