“Biržų taurė 2017” biržiečiai tarp prizininkų

“Biržų taurė 2017” biržiečiai tarp prizininkų

Birželio 24 dieną Biržų aeroklubo padangėje vyko laisvo skridimo aviamodelių varžybos “Biržų taurė 2017”, Lietuvos taurės II etapas. Beveik 40 dalyvių atvyko susirungti ne tik iš Lietuvos bet ir iš kaimyninių šalių – Latvijos ir Baltarusijos.

Atkakli kova vyko sklandytuvų F1A klasėje. Tik po pratęsimo “Fly-Off” pirmą vietą iškovojo biržietis Mantvydas Latvėnas, antrą vietą užėmė svečias iš Baltarusijos Sergei Tanank, o trečioje vietoje liko šiaulietis Vidas Dimavičius.
Kiti biržiečiai, Mantas Pilkauskas ir Vytas Klezys, užėmė atitinkamai penktą ir tryliktą vietas.

Jaunių grupėje, sklandytuvų F1A klasėje, dvi pirmas vietas iškovojo biržiečiai Domas Praniulis ir Andrius Trimakas, trečia vieta atiteko svečiui iš Panevėžio Justinui Kauniečiui.

Aviamodelių su gumos varikliais F1B klasės nugalėtoju tapo Virginijus Ivančikas, antrą ir trečią vietas pasidalino atitinkamai Vytautas Kaunietis ir Rolandas Jasmontas.

Aviamodelių su vidaus degimo varikliais F1C klasėje tik trimis sekundėmis atsilikęs nuo uteniškio Arūno Grašio  antrąją vietą iškovojo biržietis Darijus Atkočiūnas. Trečias – Danas Babenskas iš Vilniaus.

Rezultatai: http://aeromodelling.lt/FAILAI/2017m/laisvo_skridimo_2017/birzu%20taure%202017.pdf